WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

27 września 2023 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego. W konkursie brali  udział uczniowie klas 4 – 8, podzieleni na dwie kategorie wiekowe – klasy 4 – 6 i klasy 7 – 8.

Celem przedsięwzięcia była chęć zmotywowania uczniów do podniesienia poziomu własnej wiedzy i umiejętności w zakresie ortografii i interpunkcji, wyłonienie talentów ortograficznych oraz szeroko pojęta dbałość o piękno języka polskiego.

Do konkursu przystąpiło 27 uczniów. Zmagania konkursowe umożliwiły uczniom sprawdzenie się w sytuacjach nietypowych i pozwoliły na wykazanie się w szerszym gronie swoimi wiadomościami i umiejętnościami. Ponieważ konkurs nie był łatwy, tym bardziej wielkie gratulacje należą się laureatom.

A zostali nimi:

KLASY 4 – 6