Uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia

18 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Dzieci sumiennie przygotowały się do tej uroczystości, na której obecni byli zaproszenie Goście oraz Rodzice. Po odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” nastąpiła oficjalna część uroczystości. Uczniowie złożyli uroczystą przysięgę w obecności Sztandaru Szkoły. W sali gimnastycznej słychać było głośne „Ślubujemy!”. Następnie Pani Dyrektor Joanna Zasępa  pasowała każde dziecko na ucznia poprzez dotknięcie jego ramienia wielkim ołówkiem. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez Rodziców.

Agnieszka Jungowska

Agnieszka Magiera