Świąteczna choinka, świąteczny stroik.

Protokół z Powiatowego konkursu "Świąteczna choinka, świąteczny stroik".

Do jubileuszowej - 10 edycji konkursu, przebiegającej w nietypowych warunkach pandemii, zgłoszono ponad 90 prac ze szkół podstawowych

z Częstochowy i powiatu.

Dnia 22 grudnia 2020 r. jury, złożone z nauczycieli i pracowników szkoły, podjęło się bardzo trudnego zadania oceny nadesłanych prac,

biorąc pod uwagę przede wszystkim oryginalność, kreatywność, wkład pracy oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Organizatorzy i członkowie jury byli pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu artystycznego prac, niezwykłej kreatywności i pomysłowości autorów oraz różnorodności wykorzystanych materiałów.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy talentu, pracowitości i wspaniałych pomysłów i życzymy wielu, nie tylko artystycznych, sukcesów :)

Szczególne słowa uznania kierujemy do uczniów i opiekunów ze Szkoły Podstawowej w Koninie, którzy przygotowali rekordową, w 10-letniej historii konkursu, ilość prac :)

Po odbiór nagród i dyplomów dla laureatów zapraszamy

od 4 stycznia 2021 r.